8. kolo: Klánovice - Motorlet 5:3 (5:0)

23.10.2010 11:02

Góly: 4x Svoboda, Pik

Zápas proti Motorletu začal naším tradičním náporem, z první akce jsme vybojovali roh a Kuba Svoboda přímo z něj v 1. minutě přehodil brankáře. Ve 4. minutě nakopl Tobiáš Chaloupka balón na Kubu, který všem utekl a bylo to 2:0. Další rychlý brejk proměnil Kuba v 11. minutě a ve 12. minutě po přihrávce Pavla Půty Kuba opět zavěsil. Poločas jsme zakončili nádhernou akcí, kterou premiérovým gólem v desítkách obstaral Denis Pik.

O přestávce jsme hráče nabádali, abychom dále hráli aktivně a nestalo se nám to, co den předtím pražské Spartě... Bohužel se soupeř ve 30., 35. a 40. minutě gólově prosadil a bylo z toho drama. Ve 45. minutě nás zachránilo břevno a skvěle odehraný zápas jsme dovedli do vítězného konce. Závěr zápasu provázelo několik zbytečných a likvidačních faulů - brankáře Filipa Hrušku atakoval soupeř po odpískání a Kubu sundali dvakrát po sobě a odnesl si za zápasu naražený bok.

Skvělý zápas a výkon všech kluků, kteří byli na hřišti...