8. kolo: Řepy - Klánovice 0:2 (0:1)

22.10.2011 16:11

Góly: Bareš, Rut

Těžké utkání jsme odehráli v mlze a při teplotě mírně nad nulou na umělce s mužstvem domácích Řep. Po celý první poločas jsme sice měli mírnou herní převahu, ale soupeř dnes výborně bránil a nemohli jsme se prosadit. Až v poslední minutě rozehrával přímý kop Michal Famfulík z poloviny hřiště, jeho rána brankáři vypadla z náručí a Tonda Bareš se zblízka nemýlil a bylo to 1:0. Hned po gólu odpískal rozhodčí poločas.

Vstup do druhé půle nám vyšel náramně a po nejhezčí akci zápasu - kombinace po ose Michal Famfulík - Svoby a Kristoš - se posledně jmenovaný nemýlil a bylo to 2:0. Zbytek zápasu jsme již kontrolovali, velké šance spálil Martin Horák a Svoby, ale o cenné body jsme již nepřišli. První mistrák a velmi dobře odehrál Jonáš Zoulík.

Klukům můžeme za bojovnost poděkovat, soupeř hrál velmi dobře a vítězství si cením vysoko. V úterý nás čeká předehrávané utkání se Žižkovem doma, sraz je již v 15:30 hodin.