9. kolo: Klánovice - Tempo "B" 9:1 (2:1)

04.11.2012 08:58

Góly: 3x Bílý, 3x Šmákal, 2x Rut, Horák

Po vynechaném minulém kole jsme se všichni těšili na další soutěžní zápas. Soupeř dorazil se soupiskou hráčů vesměs ročníku 1999 a tak jsme byli zvědaví, jak se nám bude dařit. Ač jsme kluky nabádali k aktivnímu začátku, tak první půle patřila k tomu nejhoršímu, co jsme zatím na podzim předvedli. Částečně za to mohla naše ospalost, částečně i velmi dobrý výkon soupeře, který kombinoval rychle a přesně po zemi a v úvodu nás přehráva. Ve 12. minutě jsme také inkasovali a prohrávali 0:1. V 18. minutě pak přišla konečně přišla kloudná akce, na jejímž začátku byl Goran a na konci skórující Pepa - 1:1. Ve 24. minutě pak Šmaky otočil na 2:1,

V kabině jsme snad kluky probrali, protože výkon byl špatný. To se projevilo - společně s úbytkem sil na straně soupeře - naplno ve druhé půli, kdy jsme postupně nasázeli 7 gólů a ještě dalších 10 vyložených šancí zahodili... Musíme zůstat na zemi, protože další podcenění soupeře by se nám už nemuselo vyplatit...