9. kolo: Klánovice - Troja 17:1

22.10.2011 16:04

Góly: Mirovský 6x, Chvojka 4x, Royston 3x, Kramář 2x, Menšík, Kuchař

Dnes jsme hráli zápas s týmem Troja, z důvodu přeložení, netradičně ve středu. Počasí nám moc nepřálo a pořád poprchávalo. To se také projevilo v absenci našeho kádru (chyběli například opory obrany: Tříska a Chaloupka). Naštěstí Trója není zkušený soupeř, v týmu mají samé nováčky a tak jsme bránit, až na pár chvil, vůbec nepotřebovali.

Od první třetiny naši svěřenci naprosto ovládli hru. Konečně se nám dařilo využít šancí a hned v první minutě namířil Tomáš Mirovský prudkou střelu k tyči. To nám velice zvedlo sebevědomí a soupeř se už pouze díval na to, jak jsme si mezi nimi s chutí přihrávali a stříleli jeden gól za druhým. Konec třetiny 4:0.

V druhé třetině jsme chtěli začít stejně, jako v třetině první a to se nám více než povedlo. Kluci se zdravou mírou drzosti procházeli přes soupeře a točili hru z jedné strany na druhou a soupeřův brankař neměl sebemenší šanci na úspěch. Avšak najednou jsme přestali hrát fotbal, jako doposud, hodně jsme ztráceli míč a soupeř si dokázal vydobýt pár šancí, z nichž jednou využil a prostřelil našeho golmana. Naštěstí se kluci rychle vzpamatovali, začali hrát opět po zemi a odpověděli dalšími góly. Konec druhé třetiny: 10:1.

Poslední třetinu už jsme brali pouze jako trénink zaměřený na přesné přihrávky a střeli. To jsme s splnili na výbornou a výsledek jsme upravili na konečných 17:1.

Chtěl bych pochválit všechny kluky, protože je vidět, že se zápas od zápasu zlepšujeme a věřím, že diváci si tento zápas, i přes nepříliš dobré počasí užili a budou chodit dál.