9. kolo: Klánovice - Záběhlice 6:0 (3:0)

13.11.2011 19:55

Branky: 2x M. Fuchs, 2x D. Šrympl, T. Žatečka, M. Žatečka

Vskutku zajímavě zakončilo klánovické béčko podzimní část sezony 2011/2012. Na neutrálním hřišti ve Štěrboholech a vůbec poprvé pod umělým osvětlením vyběhla na trávník v zelenobílých dresech tato základní jedenáctka: Beránek – Třešňák, J. Kolátor, M. Fuchs, Nejedlý – J. Prošek, T. Žatečka, M. Žatečka, Svoboda – Křížek (Záruba), Šrympl.

Hned úvod zápasu naznačil, kdo bude po celé utkání na hřišti kralovat. Naše družina podnikala před bránu soupeře jednu útočnou výpravu za druhou a jen vinou nepřesnosti v zakončení, nebo zdviženým praporkem pomezního rozhodčího jsme do poločasu nevedli o více než tři branky. Vůbec se na výkonu mužstva neprojevila absence bratrů Lorenců, kteří se museli z rodinných důvodů ze zápasu omluvit, za což jistě rádi přispějí do týmové kasy nemalou částkou.
Druhý poločas nabídl podobnou podívanou jako předešlých pětačtyřicet minut. Utkání sice bylo rozkouskované všelijakými protesty záběhlických hráčů vůči rozhodčímu, ale kvalita obou mužstev byla opravdu rozdílná. Bez nejmenších problémů jsme naše tříbrankové vedení ve druhé půli dokázali zdvojnásobit a odvezli si tedy domů cenné tři body do tabulky.

Speciální poděkování nepatří jen Danu Šrymplovi a Michalu Křížkovi, kteří se o vítězství zasloužili velmi kvalitním výkonem, ale také ostatním klukům z áčka co nás přijeli podpořit. I přes ne zrovna ideální termín (pátek večer) si udělali čas a ukázali, že klánovičtí fotbalisté drží vždy při sobě. Vy ostatní si z nich vezměte příklad a v jarní části sezony zkuste chodit na naše domácí zápasy v ještě hojnějším počtu, než tomu bylo doposud. Budeme Vás totiž moc potřebovat !! Tak fotbalu zdar.

Matěj Nejedlý