FK Klánovice hraje fair play

14.10.2010 20:30

Přišlo mi zajímavé se podělit se všemi příznivci klánovického fotbalu o mail, který nám zaslal trenér přípravky „10“ mužstva Újezd Praha 4 pan Jiří Kratochvíl poté, co jsme jako hosté čekali více než 30 minut na středeční mistrovský zápas (porouchal se jim autobus…). Zápas jsme tak dohráli při měsíčku (bylo umělé osvětlení) až po osmé hodině večerní. Tomáš S. a Alena R.

„Předmět: Poděkování
Text: Ještě jednou jsem vám chtěl poděkovat za fér přístup a to že jste na nás včera podvečer počkali a utkání se mohlo odehrát. Jsem přesvědčen, že by to většina trenérů neudělala, zvlášť když nám oběma jde o záchranu v soutěži. Zápas to byl skvělej a jsem přesvědčen, že když budete podávat vždy takové výkony jako včera proti nám, tak se záchranou nebudete mít žádný problém. Jsem rád, že se najdou trenéři kteří jsou nad věcí a jde jim hlavně o to aby kluci hráli a ne o to aby vyhrávali za každou cenu.“