Fotbalová sezóna začíná už na konci března

20.02.2011 13:47

Klánovické áčko trénuje pravidelně dvakrát týdně, sehrálo několik přátelských zápasů – se Sibřinou, dorostem Junioru, ČAFC B a s Meteorem B. V nekompletní sestavě absolvovalo také v únoru tradiční zimní soustředění v Rumburku.
Dorost a starší žáci trénují na umělce v Běchovicích a našem klánovickém hřišti, část dorostenců také chodí na středeční fotbálek do haly na zápasy proti trenérům. Potěšila nás velká velmi slušná účast po celou dobu zimní přípravy a jen se znovu ukazuje, jak moc nám chybí umělka v klánovickém areálu.
Také mladší žáci pravidelně trénují v klánovické hale, fyzická příprava se v únoru přesunula také do klánovických lesů a kluci sehráli několik halových turnajů v Říčanech (dvakrát byli na druhém místě, jednou se umístili na 6. místě a jednou na 7. místě). Nejlepší výkony podával po celou dobu přípravy Pepa Bílý.
Přípravka 10 kromě tréninků v hale odehrála dva turnaje v Říčanech. V tom druhém podali kluci skvělý výkon, prohráli až ve finále na penalty a odnesli si stříbrné medaile a pohár. Výborná obrana Hašpl – Chaloupka - Tříska v čele s brankářem Beránkem inkasovala za celý turnaj pouhé tři góly, naopak v útoku jsme nasázeli třináct gólů (7x Svoboda, 4x Havelková, 1x Royston, 1x Hašpl). Do sestavy se vrací dlouhodobě zraněný Ondra Tuček, naopak z hostování nás bohužel opouští kapitán Filip Hruška.

Přípravka 8 kromě tréninků v hale odehrála také několik halových turnajů, ve druhé polovině února dokonce dva za jeden den. Nejprve dokázali kluci vybojovat skvělé bronzové medaile v Říčanech a po společném obědě v pizzerii se i s rodiči přesunuli ještě do běchovické haly a i tam dokázali uspět.
Přípravka Mini hrála celou zimu etapový turnaj Mini Star, v listopadu jsme skončili na třetím místě, v prosinci jsme byli čtvrtí a v lednu dokonce na vynikajícím druhém místě.

Jarní část sezóny startuje o víkendu 25. března a hned v úvodním kole nás čekají samí silní soupeři. Už v pátek sehraje přípravka 10 (po podzimu na 11. místě tabulky) zápas ve Stodůlkách. V sobotu nejprve poměří své síly přípravka 8 (po podzimu 6. místo) na Admiře, následně se odehraje první domácí zápas – starší žáci (po podzimu 8. místo) přivítají Bohemians. V neděli pak vstoupí do soutěže také dorost (po podzimu 8. místo) zápasem ve Slivenci a víkendový program zakončí naše áčko (po podzimu 2. místo) domácím zápasem proti poslednímu celku tabulky – týmu Chuchle B. Mladší žáci vstoupí do jarní části později – až v sobotu 9. dubna domácím zápasem s Kolovraty.