Klánovice vyhráli turnaj MINIstar!!!

02.04.2012 12:32

V neděli 1. dubna se konal další turnaj MINIstar, tentokrát v Brandýse nad Labem. Přinášíme info od trenéra Martina Bezoušky:

Takže:  1. Klánovice - David Brabec, Ester Svobodová - 2 goly nejlepší střelkyně turnaje – pozor holky tam byly 2 !!!, Lukáš Vaďura, Michal Kučera, Erik Hrbáč - krásný gol z půlky hřiště pod břevno, Matyáš Bezouška, Denis Franke - dle mého nejlepší hráč turnaje, Šimon Procházka - opět nejlepší střelec turnaje – již potřetí. Celkem 5 zápasů 4-1-0, skóre 28:8

2. Satalice (6:4), 3. Dubeč (1:0), 4. Milovice (2:2), 5. Český Brod (11:1), 6. Stará Boleslav (8:1).

Rozhodl kolektivní výkon podpořený bojovností  zejména v posledních 2 zápasech.

Tréninky jsou od 2.4. každý pondělí a středu od 17 hodin na hřišti.

Další turnaj mini star je 14.4. od 9,30 hod (sobota) na hřišti v Dubči.

Jde o poslední turnaj základní skupiny Mini Star, kde budeme potřebovat každou nohu, hlavu a hlasivky – budeme bojovat o vítězství v serii !!!

Pořádáme nábor fotbalových naději  - fotbalisté přijďte si nejen zahrát fotbal ale hlavně se pobavit při hrách !!!