Letní soustředění

01.09.2010 22:06

Jako každý rok pořádal FK Klánovice letní soustředění v areálu SEBA Borovice u Mnichova Hradiště. I s vedoucími nás bylo zhruba 80, tedy poměrně početná skupina. Počasí bylo i přes ne moc optimistickou předpověď pěkné, děti se skoro denně koupaly v bazéně.

Tréninky byly dva až třikrát denně, proto se únava dostavila zejména u těch mladších poměrně brzy a večerka byla velmi vítaná změna. Každý den se konal trojboj a kluci mohli získat vždy nějakou medaili. Dorost a starší žáci jezdili na velké hřiště do Mnichova Hradiště, ostatní trénovali přímo ve sportovním areálu.

V pátek se konala olympiáda, což znamená jakýsi vrchol celého soustředění. Fotbalisté obcházejí zhruba sedm stanovišť a plní limity: např. sprint, dálkový běh, člunkový běh s míčem na čas, slalom s míčem na čas, běh do kopce (všemi oblíbený pahorek) na čas, nožičky, autový hod na cíl a podobně. Večer bylo na nástupu slavnostní vyhodnocení a ukončení celého soustředění, které pak večer vyvrcholilo "bojovkou"(dorostenci a někteří trenéři se krásně vyřádili:-). Všem trenérům a trenérkám patří velké poděkování za zorganizování a pomoc na této velké akci a Ondrovi Tučkovi, který si bohužel zlomil při fotbale ruku, všichni držíme palce a těšíme se, že brzy přijde mezi nás!!!

Závěrem bychom chtěli poděkovat sponzorům: Jiří Vidiečan – firma SPEEL a firma Eurimex a taky rodičům, kteří nám pomohli při odvozu dětí a proviantu.