MLADŠÍ ŽÁCI: Klánovice - Bohnice 5:8, včetně fotek:)

04.11.2013 08:19

Góly: Mirovský 3, Kuba S.2

A máme za sebou další, tentokrát poněkud smolný, zápas na domácí půdě proti Bohnicím.Soupeři nás překvapili hned v úvodu, když ve 4.minutě utkání prudkou střelou skórovali a otevřeli utkání parádní brankou. Naši ale odpověděli velmi brzy- Šmerda bravurně přihrál Mirovskému a ten si prokličkoval k bráně a střelil nejprve tyč, pak dorazil vyrovnávací gól. Pak jsme dlouho sledovali pěkný fotbal, mohli jsme vidět  krásné zákroky našeho brankáře Pepy Špitálského.  Bohužel po nešťastné chybě ve 25.minutě  soupeř znovu proměnil šanci a náš trenér Čenda se jenom chytl za hlavu a nevěřícně s ní kroutil. Do kabiny se odcházelo za příznivého stavu pro soupeře 1:2.

Druhá půle byla opět rychle otevřena gólem- ve 36.minutě dali soupeři nádhernou branku z rohu.O dvě minuty později se situace opakovala a soupeř už měl tříbrankový náskok. Ve 47.minutě se zadařilo a Kuba S. Dal pěkný gól a snížil tak stav na 2:4. O čtyři minuty později rozhodčí odpískal penaltu pro soupeře a ten ji suverénně proměnil. Rázem získal opět velké vedení. To už se pravděpodobně přestalo líbit našemu klíčovému hráči Tomáši Mirovskému, který se naštval a nádherně prošel mezi bohnickou obranou a vstřelil další gól. A o chvíli později poslal po lajně  nádhernou přihrávku obránce Kuba Nejedlý a Kuba S. opět skóroval. V 61.minutě byl odpískán faul na Mirovského a ten pak suverénně z penalty proměnil. Je to neuvěřitelné , ale náš tým se zvedl a v jednu chvíli byl stav velmi nadějný- 5:5.

Bohužel pro nás-závěrečné minuty už patřily soupeřům, kteří v průběhu 5 minut vsítili 3 góly za sebou a zápas tak skončil 5:8 pro Bohnice. Nutno říci, že se kluci velmi zlepšili a že jejich výkon nebyl vůbec ostudný. Sportu zdar a fotbalu zvlášť!! A. N.