MLADŠÍ ŽÁCI: Klánovice - Cholupice 2:3 (0:1)

07.10.2013 08:19

Po delší odmlce Vám nabídnu kratší reportáž z posledního zápasu mladších žáků FK Klánovice s Cholupicemi.

Tentokrát jsme hráli na domácím hřišti a do utkání jsme vkládali opravdu velké naděje.

Družstvo mladších žáků zatím v této sezóně ani jednou nevyhrálo, vyjímkou je snad jedna remíza.

Je pravda, že skóre posledních zápasů již není tak strašidelné, jako v prvních zápasech, ale ruku na srdce: koho by bavilo stále prohrávat? A navíc s klukama o hlavu většíma ? Proto každý týden netrpělivě vyčkáváme, kdy se karta obrátí.. Ale vraťme se k samotnému zápasu.

První půle byla celkem vyrovnaná a kluci se snažili, roztahovali hru, nahrávali si a z pohledů přítomných diváků se dalo vyčíst, že se jim fotbal líbí. Druhá půle přinesla také mnoho zajímavých momentů a Klánovice měly neskutečně mnoho gólových šancí, z nichž proměnilo bohužel jen dvě.

Zato soupeři měli šance pouze tři, ale k naší velké smůle ty jejich skončily všechny v naší síti.

Utkání tak skončilo trochu se smolným výsledkem 2:3 , ale trenéři byli tentokrát s výkonem velmi spokojeni a kluky pochválili. Nám nezbývá nic jiného, než naše malé fotbalisty podpořit a popřát jim do dalších zápasů více štěstí!  Sportu zdar a fotbalu zvlášť! A. N.