Mladší žáci vybojovali bronzové medaile

19.03.2012 18:28

O víkendu 17. a 18. března vyvrcholil 7. ročník zimní ligy, kterého jsme se poprvé zúčastnili. Ze 4. místa jsme postoupili do semifinále proti vítězi základní části - mužstvu ČAFC. První poločas skončil nerozhodně 1:1 (gól Svoby), prvních patnáct minut druhé půle jsme soupeře mačkali, ale gól z toho nebyl. Pak jsme si dali vlastní gól a do konce zápasu jsme inkasovali ještě třikrát. Zápas skončil 1:5 a bylo jasné, že v neděli si zahrajeme pouze malé finále.

Nedělní zápas proti Libuši jsme začali špatně a po 15 minutách jsme inkasovali. Těsně před koncem první půle zblízka doklepl Svoby a bylo to 1:1. Druhý poločas jsme začali famózně a po chvilce to bylo 3:1 (Šmaky, Svoby). Potom nás podržel Kucik, který parádně zneškodnil penaltu. V poslední minutě pak ještě po rohu zvýšil opět Svoby na konečných 4:1.

Vybojovali jsme tak cenné bronzové medaile a nechali za sebou i soupeře, kteří hrají pražský přebor. Jsme rádi, že se nám takový výsledek podařil a nápad s účastí v zimní lize považujeme za výborný - kluci si mohli i v zimě zahrát pořádný fotbal...