Předehrávané 9. kolo: Újezd Praha 4 - Klánovice 5:2 (2:1)

13.10.2010 21:24

Góly: 2x Svoboda

Další zápas odehrál tým přípravky ve středu od 18 hodin na umělce a pod umělým osvětlením. Soupeř kvůli poruše autobusu dorazil s 30minutovým zpožděním a velmi ocenil náš fair-play přístup, neboť po 20 minutách čekání mohl zápas klidně skončit kontumačně 3:0 pro nás...

Hned ve 2. minutě po výkopu Filipa Hrušky utekl všem Kuba Svoboda a tentokrát svůj nájezd konečně proměnil a vedli jsme 0:1. Soupeř nás tlačil a po krásné kombinaci vyrovnal ve 12. minutě na 1:1. Ve 14. minutě jsme zahrozili z přímého kopu a o 2 minuty později jsme bohužel po zmatku v obraně inkasovali na 2:1. Poslední šanci měl ve 23. minutě Pavel Půta, který z přímého kopu jen těsně minul bránu.

Druhý poločas začal parádně - Kuba Svoboda vystihl malou domů a pohodlně zavěsil - 2:2. Zápas se lámal ve 40. minutě, nejprve překrásně zakombinoval Dan Beránek s Kubou a Danovu střelu vykopl z brány obránce soupeře. Z protiútoku soupeř trestal a bylo to 3:2. V posledních minutách jsme dřeli na doraz a moc chtěli vyrovnat, ale nepodařilo se a soupeř dvěma góly upravil na konečných 5:2.

Parádní a bojovný výkon ve velké zimě, všichni hráči zaslouží velké uznání za zatím nejlepší podzimní utkání!!!