Přípravka "10" konečně vyhrála

29.09.2010 20:08

Góly: 2x Svoboda, Beránek, Petrovka

V těžké "A třídě" se nám zatím nedaří, ale domluvený přátelák na Xaverově jsme vyhráli 4:1. Podařilo se tak zlepšit náladů klukům i nám samotným.

Skóre zápasu otevřel v 11. minutě Kuba Svoboda po parádní nahrávce od Filipa Hrušky. V 16. minutě po chybě Sebastiana Petrovky (jinak odchytal premiéru výborně) soupeř srovnal na 1:1. Ve 24. minutě pak po dlouhém výkopu skóroval Dan Beránek a poločas byl 2:1.

Do druhé půle se do branky postavit Dan Beránek a také on založil dlouhým výkopem akci, po které Kuba Svoboda zvýšil na 3:1. Konečné skóre vyšperkovala krásná nahrávka od Kuby na Sebastina Petrovku a konečné skóre tak bylo 4:1.

V nepříjemném zimním počasí jsme si tak konečně mohli po zápase vítězně zakřičet...