Rekapitulace za duben - fotbalová sezóna začala

14.04.2010 15:06

Jaro už je v plném proudu a příznivci klánovického fotbalu se po nepříjemně dlouhé zimě konečně dočkali – rozeběhla se jarní část u všech družstev.

Muži „A“ (I. B třída) zahájili vítězstvím 3:1 nad Bohnicemi, prohrou na hřišti ČAFC „B“ 1:4, domácím vítězstvím nad Hostivaří 3:2 a zůstávají zatím na 9. místě tabulky.

Muži „B“ (II. B třída) rozstříleli 6:0 Hloubětín, prohráli na hřišti Troja „B“ 2:4, doma porazili Bohnice „B“ 2:1 a jsou stále na předposledním místě tabulky.

Dorost (I. A třída) vyhrál oba úvodní zápasy, 2:0 na hřišti Rapidu a 12:0 doma s Kopaninou, následně prohrál na hřišti Chodov JM 0:4 a zatím zůstává na 10. místě tabulky.

Starší žáci prohráli oba úvodní zápasy - na hřišti Loko Vltavín 1:6 a doma se Slavojem Podolí 1:3 a zůstávají na předposledním místě.

Mladší žáci (II. B třída) zahájili jarní část domácím vítězstvím 3:1 nad SK Viktorie Žižkov, prohrou na Meteoru „C“ 0:4 a domácí nešťastnou prohrou s TJ Kyje 2:4. Tým, který je už pravidelně na zápasy doplňován o 3 až 4 hráče ze starší přípravky, tak drží 7. místo s těsným (4 bodovým) odstupem na 4. příčku.

Starší přípravka (II. B třída) drží po třech odehraných zápasech jarní neporazitelnost a také neprůstřelnost, kluci postupně porazili venku Sportovní Jižní Město 2:0, remizovali s druhým celkem tabulky Sokolem Kolovraty 0:0 a doma porazili Čechii Dubeč 2:0. Tým tak nadále drží skvělé 3. místo a jeho odstup na 2. místo je už jen jednobodový.

Mladší přípravka (II. A třída) po výborném a vyrovnaném prvním poločase nakonec prohrála ve svém zatím jediném zápase 1:5 na hřišti druhého celku tabulky FC Inferno a zůstává tak na 5. místě tabulky.

S našimi nejmenšími (ročníky 2003/2004) jsme se zúčastnili čtyř turnajů v Říčanech a kluci získali první zkušenosti v hale. Celoročně také hrajeme nultý ročník soutěže Mini Star, po šesti odehraných turnajích jsme v čele a věříme, že uhájíme medailové umístění! Kdo má doma malého šikulu, může se každé pondělí a středu od 17 hodin přijít ukázat na fotbalové hřiště. Dále hledáme šikovného tatínka nebo maminku, který by nejmenší fotbalisty trénoval (informace na tel. 604 554 270).