Rekapitulace za květen - čím mladší, tím lepší

21.05.2010 15:03

Všechna klánovická družstva pokračují v jarní části svých soutěží, mladší žáci a obě přípravky si zatím stojí velice dobře a tak věříme, že si své pozice v posledních kolech minimálně udrží. Pro budoucnost klánovického fotbalu je jistě skvělá zpráva, že máme tolik potencionálních nadějí! Chtěli bychom touto cestou také poděkovat městské části Praha Klánovice za finanční podporu našeho klubu. A nyní pojďme ke krátké rekapitulaci výsledků jednotlivých týmů.

Muži „A“ (I. B třída) prohráli v Satalicích 3:4, doma remizovali s Háji „B“ 1:1, prohráli s mužstvem Admira „B“ 1:3, porazili Junior „B“ 3:1, vyhráli v Dubči „B“ 3:2 a po 21 odehraných zápasech jsou na 10. místě tabulky.

Muži „B“ (II. B třída) prohráli ve Kbelích „B“ 1:2, doma s Třeboradicemi „B“ 0:1, doma s Chabry „B“ 1:2, ve Vinoři vyhráli 4:3 a doma porazili Union Žižkov 2:0. Po 19 odehraných zápasech jsou také na 10. místě tabulky.

Dorost (I. A třída) prohrál doma s mužstvem Tempo 1:3, ve Stodůlkách 0:8, doma s Kingem 5:6, remizoval na Zbraslavi 4:4 a v Radotíně 2:2 a také on je na průběžném 10. místě tabulky.

Starší žáci (I. B třída) prohráli ve Vršovicích 0:6, doma s Újezdem nad Lesy 1:4, v Přední Kopanině 2:6, doma se Střešovicemi 2:4 a zůstávají tak na 10. a předposledním místě. Přesto je potřeba dodat, že jejich výkony jdou nahoru a je velká škoda, že neproměňujeme množství šancí ke vstřelení gólů.

Mladší žáci (II. B třída) vyhráli v Kunraticích 9:0, doma porazili REAL 9:1, na hřišti Praga prohráli 1:4, na hřišti Aritmy „B“ s torzem mužstva remizovali 1:1 a po 21 odehraných zůstávají zatím na 7. místě tabulky.

Starší přípravka (II. B třída) vyhrála na hřišti Kingu 3:1, prohrála doma s nejlepším mužstvem soutěže Juniorem 2:3, vyhrála v Uhříněvsi 4:2 a doma s Dolními Počernicemi 4:1 a prohrála na hřišti Praga 0:3. Tři kola před koncem soutěže tak stále drží 3. místo.

Mladší přípravka (II. A třída) vyhrála postupně doma s Hostivaří 2:1, na ČAFC „C“ 3:1, doma se Satalicemi 2:0 a v Xaverově 1:0 a poskočila na výborné 4. místo tabulky.

Naši nejmenší se stále drží na špici fotbalového turnaje MINISTAR, i když v posledním kole zaváhali a ve finále podlehli domácímu Újezdu 2:0. Zůstali tak sice v čele tabulky, ale mají stejný počet bodů právě se zmiňovaným Újezdem. Další kolo turnaje se odehraje na domácím klánovickém hřišti a tak věříme, že svůj "boj o titul" dotáhnou do vítězného konce.

Závěrem Vás chceme informovat, že také příprava letního fotbalového soustředění je v plném proudu. V termínu od 21. do 28. srpna vyrazíme již tradičně do areálu Borovice u Mnichova Hradiště.