Rekapitulace za únor - poločas sezóny

16.02.2010 15:22

Muži „A“ (I. B třída) jsou po podzimní části soutěže na 9. místě tabulky se 14 body. V prvních devíti zápasech nedokázali ani jednou zvítězit a získali pouhé dva body. Po špatném začátku sezóny nás může těšit, že v posledních čtyřech zápasech tým ani jednou nezaváhal a získal maximální počet 12 bodů (poslední zápasy - doma Bílá Hora 3:1, venku Újezd nad Lesy 1:0, venku Tempo B 1:0 a doma Rapid 4:2).

Muži „B“ (II. B třída), kteří loni postoupili do vyšší třídy, skončili na podzim na předposledním 11. místě se ziskem 6 bodů a na jaře je čeká boj o záchranu v soutěži (poslední zápasy - venku Union Žižkov 0:5 a Běchovice 1:0, doma Miškovice 2:4 a Březíněves 1:3).

Dorost (I. A třída) je v polovině soutěže na 10. místě tabulky se ziskem 15 bodů. V posledních pěti zápasech podzimu naši dorostenci 2x vyhráli (Zbraslav 3:0, Radotín 3:1), 2x prohráli (Admira B 2:5, Řepy 2:3) a jednou remizovali (Bohemians B 2:2). Začátkem února jedou dorostenci na tradiční zimní soustředění do Rumburku (krásná hala, kopečky, sauna, posilovna, vířivka) a tak věříme, že na jaře zabojují a posunou se v tabulce výše.

Starším žákům (I. B třída) patří v současnosti 10. příčka se ziskem 8 bodů. V této věkové kategorii od začátku sezóny zápasíme s nedostatkem hráčů (ročník 95 a 96), torzo hráčů poctivě trénuje a snaží se o co nejlepší výkony. Kluci prohráli ve Stodůlkách 0:6, ve Střešovicích 0:3, doma remizovali s Bohnicemi 0:0, z Bílé Hory jsme si odvezli debakl 0:15, ale v posledním zápase sezóny doma porazili Radotín 5:0.

Mladší žáci (II. B třída) jsou po podzimu na 7. místě s těsným odstupem na 5. místo. V posledních zápasech jsme vyhráli na Tempu B 4:2, nešťastně prohráli doma s Aritmou B 1:2, vyhráli v Dubči 1:0, doma porazili Dolní Počernice 5:0 a v na závěr prohráli na Chodově 1:3.

Starší přípravka (II. B třída) je v poločase soutěže na 3. místě se ziskem 25 bodů a jen tříbodovým odstupem na 2. místo. Postupně jsme vyhráli v Dolních Počernicích 7:0, doma Porazili Pragu 4:0, v Královicích vyhráli 9:1, v Satalicích remizovali 2:2 a v posledním zápase porazili doma Koloděje 7:0. V listopadu jsme ještě odehráli halový turnaj v Říčanech a vybojovali jsme bronzové medaile (2 výhry, 2 remízy a jen jedna prohra).

Mladší přípravka (II. A třída) skončila po podzimní části na 5. místě se ziskem 16 bodů (stejně jako 4. Lipence). V posledních třech zápasech jsme nejprve prohráli se Slavojem Podolí B 1:4, vyhráli v Běchovicích 5:1 a remizovali s Lipencemi 3:3.

Nejmenší naděje, tedy zhruba pěti až šestiletí fotbalisté slavili letos na podzim hned několik úspěchů. V turnaji na Meteoru Praha získali vynikající 2. místo hned za Slavií Praha. V Běchovicích na halovém turnaji školiček vykopali naši kluci dokonce zlato a byli opět vynikající! Do třetice všeho dobrého podali perfektní výkon na Spartě Praha. Ta se o našich fotbalových minimistrech dozvěděla od Slavie a vyzvala je k přátelskému utkání přímo na Strahově. Kluci si tak zažili pocit opravdových reprezentantů. Hrála se čtyři utkání (Sparta i my jsme měli dvě družstva). Nejprve se naši chlapci trošičku báli, první dvě utkání prohráli, pak ale jako když do nich střelí a najednou tu byla remíza a poslední zápas byl naprosto jednoznačný pro Klánovice.