Starší přípravka - zhodnocení zimní ligy

20.03.2013 12:41

Na začátek zimní ligy jsme dostali hned tři velmi obtížné soupeře a i když se kluci snažili a měli krásné šance založené na narážečkách a protiútocích, od týmu ČAFC Praha jsme dostali 13:3 a hned další týden jsme bohužel prohráli s Měcholupama 1:10. Podobný výsledek se dal trochu očekávat ve třetím hracím kole, kde jsme narazili na Viktorku Žižkov. Tento zápas byl brán trochu jako derby, jelikož za ně v minulosti hrálo několik našich hráčů na střídavý start a také proti nám nastoupil David Beránek, který tam v tomto období přestoupil a bude nám hodně chybět. Ovšem věřím, že ho ostatní hráči plně nahradí. Velkou senzací bylo, když jsme po pár minutách vedli 0:4 a všichni jen nevěřícně stáli s otevřenou pusou a sledovali krásnou hru, kterou předváděli Klánovičtí svěřenci. Bohužel jsme měli pouze jednoho hráče na střídání a proto jsme v druhé půli lehce polevili a museli jsme začít velmi poctivě bránit. To se nám povedlo a ještě jsme vstřelili jeden gól, na který už soupeř nedosáhl a my jsme zaslouženě vyhráli 4:5. V dalších zápasech byly bohužel zmatky kvůli počasí. Přesouval se jeden zápas za druhým, až to dopadlo tak, že jsme se na utkání se světicemi nesešli. Naštěstí jejich trenér byl natolik vstřícný a jednoho hráče nám půjčil.

Především bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří si udělali čas a vydrželi tam s námi mrznout a přesto úžasně fandili a povzbuzovali hráče. Myslím, že jsme na turnaji dopadli úspěšně na to, jak byla většina týmů obtížná a doufám, že se turnaj líbil.