STARŠÍ ŽÁCI: Klánovice - FA Praha "B" 3:1 (2:0)

23.09.2013 16:00

Góly: 2x Svoby, Kristoš

Po čtvrtečním heroickém výkonu jsme stejného soupeře potkali v neděli znovu - tentokrát však jeho "B" tým, který byl doplněn asi o 4 hráče, se kterými jsme se setkali již v neděli. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, i když nám někteří hráči chyběli (Kučera, Famfulík, Dobiáš) a někteří dorazili až po 15 minutách, protože hráli za Viktorku (Bareš, Bezpalec).

Rozhodli jsme se posílit zadní řady tím, že jsme na pozici stopera stáhli útočníka Šmakyho a až na jedno zaváhání si vedl velmi dobře. V první půli padly dva hezké góly, první v podání ročníku "2000", kde se po parádní přihrávce Sebi trefil Svoby. A o druhé se autorovi gólu (Svoby) prý dokonce v neděli v noci zdálo, 4 kličky a střela k tyči - paráda...

Druhá půle už byla z naší strany horší, neproměnili jsme veliké množství šancí - někdy měli kluci zakončovat a místo toho přihrávali, někdy měli nahrát lépe stojícímu kamarádovi a místo toho šli do souboje - a soupeř nás potrestal po přesném nákopu a snížil na 2:1. Poslední slovo jsme však měli my, pěkně se trefil z úhlu Kristoš.

Pozitiva převládají, jdeme herně nahoru, Kuba v brance opět bezchybný, velmi spolehlivě pracovala obrana, výborný zápas odehrál na stoperu Kucik. Podstatně lépe dnes pracovala i záloha (Seba, Vojta i Dan Barták). V útoku to dnes klukům prostě nepadalo, ale šanci na opravu mají už v neděli - čeká nás Praga...

Foto od pana Bartáka: fk-klanovice-2000.rajce.idnes.cz/22.9.2013%2C_Mistrovsky_zapas_proti_tymu_Fotbalova_akademie_Praha_strizkovska_Bohemka_B/