STARŠÍ ŽÁCI: Klánovice - PSK Union 5:0 (3:0)

04.11.2013 08:23

Góly: 2x Bárt, 2x Šmaky, Svoby

Poslední zápas podzimu jsme odehráli před velmi slušnou návštěvou v neděli 3. listopadu proti poslednímu tabulky. Bylo jasné, že vítězství nás vynese na druhé místo tabulky a tak jsme hlavně chtěli zchladit až přehnanou sebedůvěru některých jedinců. Soupeř přijel s kádrem, kde byla většina hráců ročníku 2000.

V první půli jsme hráli pohledný fotbal, došlo na tradiční "trojúhelnící" a dali jsme i hezké góly. Postupně se trefili Bárt, Svoby a znovu Bárt. Směrem dozadu jsme soupeře k ničemu vážnému nepustili a jenom díky menšímu důrazu před bránou hostů byl poločasový výsledek pouze 3:0.

O přestávce jsme jako odměnu za výborné podzimní výkonu pustili do pole brankáře Kubu Kotrbu, na jeho místo si po dlouhém přemlouvání stoupl Goran a opět potvrdil, že může fungovat jako naše tajná brankářská "dvojka". Výměna brankářů ale byla poslední pozitivní věc, která se ve druhé půli odehrála. Snad za to mohlo třígolové vedení, snad podcenění soupeře či fakt, že se jedná o poslední mistrovskou podzimní půli. Ale to, co jsme předvedli, nemělo s tím, jakým způsobem se chceme prezentovat, vůbec nic společného. Hráli jsme bez pohybu, nedokázali jsme si přesně přihrát a v útočných akcích hráli všichni zbytečně na sebe. Dvakrát se gólově prosadil Matěj a oceňujeme, že konečně začal zakončovat s rozmyslem a i on snad vidí, že se to vyplácí...

Na druhou půli tedy rychle zapomeňme, po podzimu jsme na 2. místě tabulky. Mrzí nás špatný vstup do sezóny, kdy jsme po výborné přípravě v prvním zápase dostali lekci a rychle se vrátili na zem. Potom ještě zbytečná remíza v Lipencích a to, že jsme nepřivezli ani bodík ze hřiště Čechie Smíchov, kde jsme byli lepším týmem. Čeká nás zimní příprava zaměřená hlavně na zlepšení fyzičky, prosincový halový turnaj v nové říčanské hale, sedm velmi kvalitních soupeřů v zimní lize (včetně dvou ligových výběrů) a pětidenní zimní soustředění v Rumburku. Ještě před tím však závěrečná rozlučka - tentokrát akční paintball kousek za Prahou:)

1. Uhřiněves 8 6 2 0 55 : 15 20
2. Klánovice 8 5 1 2 24 : 13 16