STARŠÍ ŽÁCI: Lipence - Klánovice 2:2 (0:2)

17.09.2013 09:39

Góly: Bartoň, Šmaky

Ke druhému zápasu jsem vycestovali do Lipenců a chtěli jsme napravit špatný domácí zápas s Uhříněvsí. Proti nám stál opět na první pohled fyzicky zdatnější soupeř sestavený témět výhradně z hráčů ročníku 1999. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a v prvním poločase jsme domácí přehrávali. A naše útočné akce byly fotbalově hezké a velmi nebezpečné. Po jedné z nich přesně zavěsil nový klánovický snajper Dan Bartoň. O několik minut jsme se prosadili silou a Matěj Šmákal zvýšil na 2:0. Do konce poločasu jsme pak ještě několik šancí neproměnili, hlavně nájezd 3 na 2 v poslední minutě nás mohl mrzet a jak se ukázalo, také nakonec mrzel...

V šatně jsme kluky nabádali k pokračování v dobrém výkonu a zdůrazňovali, že není zdaleka nic rozhodnuto. Bohužel to nepomohlo a soupeř nás v první minutě po minele s odkopem potrestal a snížil na 2:1. Celkově se nám druhá půle již nepovedla a valil se na nás jeden útok za druhým, naši kluci nestíhali v soubojích a druhý gól - po rohu - tak byl logickým vyústěním tlaku soupeře.

Hledejme pozitiva - tentokrát nás jasně podržel Kuba Kotrba v bráně a v první půli jsme se již blížili tomu, co chceme hrát. Dokázali jsme si přesně nahrát a útočné akce s balony za obránce byly dobře provedené. Trápí nás ubývání sil ke koncům poločasů a již podruhé jsme propadli takticky - dostáváme zbytečné góly v úvodech zápasů či poločasů.

Ve čtvrtek nás čeká pohár proti áčku střížkovské Bohemka a v neděli pak další mistrák proti stejnému soupeři. Přijďte nás povzbudit, budeme bojovat!

Fotoreportáže od pana Bartáka, děkujeme:)
přátelák z Újezdem - fk-klanovice-2000.rajce.idnes.cz/Pratelske_utkani_s_FK_Ujezd_nad_Lesy%2C_1.9.2013/
mistrák v Lipencích - fk-klanovice-2000.rajce.idnes.cz/Mistrovsky_zapas_s_TJ_Sokol_Lipence%2C_15.9.2013/