STARŠÍ ŽÁCI: Praga - Klánovice 1:5 (0:2)

30.09.2013 11:36

Góly: 2x Bárt, Šmaky, Svoby, Kristoš

Další mistrák jsme odehráli na hřišti tradičního soupeře - Praga. Chtěli jsme pokračovat ve vítězné sérii a za krásného počasí hrát hlavně fotbal. Soupeř nastoupil v sestavě se dvěma obry, ale také s hráči ročníku 2001.

Za první půly kluky moc chválit nemůžeme s vyjímkou obou gólů, které byly jako přes kopírák jen s výměnou nahrávajícího a střelce - jednou v podání Bárt - Šmaky, jednou v podání Šmaky - Bárt. Vždy přízemní centr z křídla a přesná střela z prvního doteku. Soupeř zahrozil vážně jen jednou a nás zachránilo břevno.

Druhá půle už byla z naší strany daleko lepší. Kluci si začali přesně přihrávat, nehráli jenom dopředu a došlo (KONEČNĚ) na naše pověstné "trojúhelnící". I třetí gól byl podobný jako první dva, tentokrát z první doklepával na 3:0 Svoby. Nejhezčí akce přišla při brance na 4:0 po ose Kristoš - Barták - Bárt ala Barcelona a střele do prázdné branky. Poslední gól zaznamenal - a hlavou - Kristoš po centru Matěje (snad se nejednalo o střelu...). Soupeř už jen korigoval na konečných 5:1 po přímém kopu, kdy jsme hlídali čáru na velkém vápně, ale nechali hrát dvojici útočníků...

Opět se potvrdilo, že se herně zvedáme, spolehlivě pracuje naše obrana, dnes hrála velmi dobře také celá záloha a pochválit musíme také útok - dnes jsme šance konečně proměňovali.

Příští víkend máme volno a pak nás čeká opět zápas venku - tentokrát na Čechii Smíchov.