Vítězství mladších žáků v posledním kole

17.06.2017 14:00

Mužstvo mladších žáků FK Klánovice dokázalo ve svém posledním zápase v dlouhodobé soutěži zvítězit na domácím hřišti nad Čechií Dubeč 5:3 a dostalo se tím definitivně na konečné páté místo tabulky. Tým, který tvoří téměř z poloviny hráči současně nastupující za starší přípravku tak uspěl v soutěži s hráči i o dva roky staršími a zavdal tak naděje na příští rok, kdy tým bude nastupovat již proti přiměřeně starým a vyspělým soupeřům. Po rychlém začátku, kdy hosté v desáté minutě vedli již o dva góly, se naši kluci semkli a začali postupně otáčet hru na svoji stranu. Do poločasu se jim podařilo vyrovnat a o své výhře rozhodli hned na začátku druhého poločasu, kdy dvakrát udeřil nejlepší hráč na hřišti Kuba Hejhal. Branky domácích vstřelili: Jakub Hejhal a Šimon Procházka po 2, Lukáš Hladík 1. Navíc se Šimon Procházka s 38 brankami stal nejlépe střílejícím hráčem celé soutěže.