Zimní liga mladších přípravek

29.02.2012 08:18

Naši mladí fotbalisté ani v zimě nezaháleli. Zúčastnili se jako minulý rok zimní fotbalové ligy, která se konala již tradičně v Běchovicích a kterou měl na starost pan Štěpán se svojí manželkou. Musím dodat, že pan Štěpán má vše výborně zorganizované a je vždy v dobré náladě.

Turnaje se zúčastnilo 11 mužstev z Prahy a okolí. Hrálo se vždy 2 krát 25 minut vždy po dvou zápasech za den. Jak už jsem předeslala, vše bylo perfektně zorganizováno a načasováno tak, aby děti nečekaly příliš dlouho mezi zápasy.

Naši borci se umístili na smolném,ale krásném čtvrtém místě, za což jim moc děkujeme.Šestkrát se jim povedlo zvítězit a čtyřikrát prohráli. Bylo to opravdu o prsa.  Určitě stojí za zmínku střelecký žebříček.

Tradičně nejvíce gólů vstřelil Matěj Houžvička- 41 branek( celkově skončil druhý za fotbalistou ze Zelenče). Dále pakDavid  Beránek s 11 góly potvrdil, že i přes nemoc a absenci v některých zápasech patří mezi opory týmu. Následuje Jakub Nejedlý  s 8 góly ( byla vidět práce zejména v obraně, kdy doslova jeko uragán vletěl do vlastní brány a zachránil tak jednoznačný gól). Z mladších hráčů , kteří nám vypomáhali , je nutné pochválit Honzu Lišku s 5 góly, Mykolu

Kostana se 3 góly, Šimona Procházku s 2 góly, Filipa Čermocha a Adama Vaňka, kteří vsítili každý po jednom gólu. Zejména Adam Vaněk byl jedním z nejvýraznějších a nejpotřebnějších hráčů posledního kola. Děkujeme také vypůjčeným hráčům z MINI přípravky- Lukášovi Hladíkovi a Davidu Brabcovi, kteří nám velmi pomohli, zejména v době viróz a rýmiček:-).

A v neposlední řadě bych zmínila vynikajícího brankáře Pepu Špitálského, který se může pochlubit nejen vynikajícími zásahy, ale i třemi góly z půle( Ne nadarmo se Pepovi říká „Bomber“.). Doufám, že nás brzy navštíví příjemné jarní počasí a brzy se všichni uvidíme na fotbalovém hřišti!!! Sportu zdar!!! Alena Nejedlá