MUŽI - TÝM

Z hlediska kvantity má soupiska 25 hráčů, vlivem mnohých zranění jsme se však v minulé sezóně scházeli v neideálním počtu, hledáme proto posily do mladého a ambiciózního mužstva!

Co se týče kvality, průměrný věk mužstva je 23,11 let a naprostá většina hráčů se nachází těsně před nejlepšími fotbalovými lety. Jádro týmu spolu přes žáky, dorost a muže odehrálo už 9 sezón. Mladíci jsou doplněni 3 zkušenými hráči z kategorie 28+. 14 z 23 hráčů v černo-bílém dresu odehrálo přes 8 let, z čehož ústí skvělá parta a velice silná kabina. V Klánovicích vždy dáváme přednost dobrému kolektivu a dosahování úspěchů jako parta, před individuálními potřebami.

Po postupu do 1.B třídy v sezóně 2017/2018 se loni v teprve druhém dohraném ročníku soutěže po pandemii tým umístil na 4. místě. Mužstvo má výsledkově i kvalitativně rostoucí tendenci a v aktuální sezóně tak máme ambice pouze nejvyšší.

Tým vedou dva trenéři, Martin Tumpach a Jaroslav Rychlý. První jmenovaný má 10letou zkušenost s trénováním. Přes mládežnická mužstva se dostal až k A-týmu, který trénuje již 5. rokem. Jeho kolega, Jaroslav Rychlý, je držitelem UEFA A licence, a po trénování mládežnických mužstev největších pražských klubů (jako např. Slavia, Bohemians a Viktoria Žižkov) se v Klánovicích věnuje A-týmu a starším žákům.