Z hlediska kvantity má soupiska 23 hráčů, vlivem mnohých zranění jsme se však v minulé sezóně scházeli v neideálním počtu, hledáme proto posily do mladého a ambiciózního mužstva!

Co se týče kvality, průměrný věk mužstva je 22,84 let a naprostá většina hráčů se nachází těsně před nejlepšími fotbalovými lety. Jádro týmu spolu přes žáky, dorost a muže odehrálo už 9 sezón. Mladíci jsou doplněni 3 zkušenými hráči z kategorie 28+. 14 z 19 hráčů v černo-bílém dresu odehrálo přes 8 let, z čehož ústí skvělá parta a velice silná kabina. V Klánovicích vždy dáváme přednost dobrému kolektivu a dosahování úspěchů jako parta, před individuálními potřebami.

Po postupu do 1.B třídy v sezóně 2017/2018 se letos v teprve druhém dohraném ročníku soutěže po pandemii tým umístil na 4. místě. Mužstvo má výsledkově i kvalitativně rostoucí tendenci a v nadcházející sezóně tak máme ambice pouze nejvyšší.

Tým vedou dva trenéři, Martin Tumpach a Jaroslav Rychlý. První jmenovaný má 10letou zkušenost s trénováním. Přes mládežnická mužstva se dostal až k A-týmu, který trénuje již 5. rokem. Jeho kolega, Jaroslav Rychlý, je držitelem UEFA A licence, a po trénování mládežnických mužstev největších pražských klubů (jako např. Slavia, Bohemians a Viktoria Žižkov) se v Klánovicích věnuje A-týmu a starším žákům.


Celkem jsme dokázali nastřílet úctyhodných 102 branek, což je nejvíce ze všech online evidovaných sezón. K tomuto nádhernému číslu nám velice pomohl Filip Tvrzický, který vstřelil 31 gólů a v tabulce střelců tak zakončil sezónu na 2. příčce. Nemůžeme ale tvrdit, že vše bylo pouze o jednom hráči, neboť na 4. příčce se ocitl Kuba Svoboda s 26...