Muži sehráli venkovní zápas na Chodově. Cíl byl jasný: konečně přerušit sérii proher a pokračovat v lepšících se výkonech. Složení mužstva bylo, i díky absencím, nejmladší v této sezoně (8 hráčů ročníku 2000 a 1999).

Ve druhém mistrovském utkání hraném za příjemného počasí na umělém povrchu týmu SK Újezd Praha navázali naši hráči na vítězství z úvodního kola. Opět předvedli týmový výkon založený na pečlivé defenzívě a následném přechodu do rychlých protiútoků. Náš tým se musel v průběhu prvního poločasu vypořádat s vynucenou absencí Štefana Dojčana, který musel...

V pátek jsme sehráli další mistrovské utkání a to tentokrát doma s Viktorií Žižkov. Od začátku jsme věděli, že to bude jiný zápas než proti Újezdu. Hned v začátku zápasu na nás začali tlačit a ukázali, že budou kvalitnějším soupeřem. Kluci ale ustáli počáteční tlak a díky skvělým zákrokům brankáře a kvalitní obrany jsme se rychle oklepali. Dokázali...

První mistrovský zápas nové sezóny zahájili naši mladší žáci vítězstvím v poměru 2:1 na hřišti favorita Sokolu Kolovraty "B".
Náš tým se prezentoval takticky vyspělým výkonem postaveným na precizní defenzivní práci a následném podnikání rychlých protiútoků do obrany soupeře. Tímto způsobem jsme se dostali do rychlého vedení v poměru 2:0. Těsně před...

Dva rozdílné týmy proti sobě nastoupily v dalším kole soutěže - zkušené mužstvo TJ Kyje, které ještě neztratilo ani bod a klánovický tým s šesti hráči ročníku 1999 a 2000 v základu. Hned zkraje jsme po závaru měli obrovskou šanci, ale střela zevnitř pokutového území trefila na brankové čáře jednoho z obránců.

Po prázdninách jsme nastoupili k prvnímu zápasu letošní sezóny a hned nás čekalo derby v Újezdě nad Lesy. Naši kluci vletěli do zápasu po hlavě a hned v první čtvrtině ukázali kdo je na hřišti pánem.
Od začátku jsme plnili to, co jsme si řekli v kabině, dařilo se nám je přehrát jak kombinačně tak silově a díky tomu...

Po dvouměsíčním válení u bazénu a na dovolených nás čekal první zápas letošní sezóny, ve které nás čeká řada změn oproti předchozích letech. Tou největší je, že poprvé nemůžeme střídat "hokejově" a tím pádem je potřeba umět si rozložit síly, abychom vydrželi celý zápas, což se nám rozhodně nedařilo.

Pro sezónu 2019/2020 předpokládáme následující složení realizačních týmů pro jednotlivé kategorie. V průběhu září může ještě dojít k drobným změnám.

S sobotu jsme sehráli další nepovedený zápas proti Junioru Praha. Kvalitních bylo jen prvních deset minut, kdy jsme si říkali, že tentokrát nemůžeme prohrát. Potom se však z našich kopaček kvalita znovu vytratila a soupeř po hloupém faulu a proměněné penaltě vedl 1:0. Další nepříjemnost nás potkala ve 40. minutě, kdy musel kvůli zranění střídat...