Po prázdninách jsme nastoupili k prvnímu zápasu letošní sezóny a hned nás čekalo derby v Újezdě nad Lesy. Naši kluci vletěli do zápasu po hlavě a hned v první čtvrtině ukázali kdo je na hřišti pánem.
Od začátku jsme plnili to, co jsme si řekli v kabině, dařilo se nám je přehrát jak kombinačně tak silově a díky tomu...

Po dvouměsíčním válení u bazénu a na dovolených nás čekal první zápas letošní sezóny, ve které nás čeká řada změn oproti předchozích letech. Tou největší je, že poprvé nemůžeme střídat "hokejově" a tím pádem je potřeba umět si rozložit síly, abychom vydrželi celý zápas, což se nám rozhodně nedařilo.

Pro sezónu 2019/2020 předpokládáme následující složení realizačních týmů pro jednotlivé kategorie. V průběhu září může ještě dojít k drobným změnám.

S sobotu jsme sehráli další nepovedený zápas proti Junioru Praha. Kvalitních bylo jen prvních deset minut, kdy jsme si říkali, že tentokrát nemůžeme prohrát. Potom se však z našich kopaček kvalita znovu vytratila a soupeř po hloupém faulu a proměněné penaltě vedl 1:0. Další nepříjemnost nás potkala ve 40. minutě, kdy musel kvůli zranění střídat...

Bohužel ani druhý mistrák se mužům nepovedl a z Ďáblic si vezou prohru 3:1. I přes jasné pokyny v kabině jsme do zápasu nevstoupili soustředěné a soupeř již v první minutě po centru z pravé strany trefil tyčku naší brány. V bohorovném výkonu jsme pokračovali a po chybě Matouše a nedovoleném zákroku se kopala penalta a soupeř tak už v...

Bez dvou hráčů základní sestavy jsme na výborně připravením hřišti nastoupili k prvnímu soutěžnímu utkání I. třídy. Soupeřem nám byli muži 5. týmu loňské sezóny - ČAFC Praha. Už v 8. minutě jsme navíc museli nuceně střídat po zranění Dana Kutzendorfera.

Letní soustředění se koná od neděle 18. srpna do soboty 24. srpna v areálu SEBA u Mnichova Hradiště. Sraz v neděli ve 12:30 u základní školy v Klánovicích.