Bez dvou hráčů základní sestavy jsme na výborně připravením hřišti nastoupili k prvnímu soutěžnímu utkání I. třídy. Soupeřem nám byli muži 5. týmu loňské sezóny - ČAFC Praha. Už v 8. minutě jsme navíc museli nuceně střídat po zranění Dana Kutzendorfera.

Letní soustředění se koná od neděle 18. srpna do soboty 24. srpna v areálu SEBA u Mnichova Hradiště. Sraz v neděli ve 12:30 u základní školy v Klánovicích.

V sobotu 2. 3. se v Kolodějích konal turnaj mladších přípravek, kde naši fotbalisté obsadili výborné 2. místo! Klukům děkujeme za reprezentaci klubu!

V rámci partnerství Generali a FK Klánovic, vám přinášíme nabídku pojištění pro vaše děti. V souboru níže najdete více informací.

V sobotu 15. září se na klánovickém fotbalovém hřišti od 13 hodin uskutečnil již 3. ročník turnaje starších přípravek (kategorie pro ročník 2008 a mladší). Ideální fotbalové počasí doplnila atraktivní hra všech sedmi týmů.

Všechny týmy již znají své soupeře pro příští rok - stáhněte se rozlosování v PDF. Muži nakonec postoupili a budou hrát 1.B třídu:)

Valná hromada

16.05.2018

Zveme všechny členy klubu na valnou hromadu, která se uskuteční 12. června 2018 od 19 hodin v klubovně klubu.

Děkujeme Městské části Praha Klánovice a soukromým sponzorům za výrazný finanční příspěvek na nákup nového, výkonného a krásného traktoru. Ten starý nám po mnoha letech dosloužil.