Áčko čeká šlágr s Juniorem

Už se o tom v kancelářích, ve školách i doma u večeře mluví týdny. Novináři nenechají na žádném z hráčů nit suchou. Nervozita pomalu, ale jistě stoupá.

V sobotu 4. listopadu odehraje klánovické áčko svůj poslední podzimní zápas ve II. pražské třídě. Soupeřem nebude nikdo jiný, než starý známý Junior Praha - protivník, kterého si z minulých duelů dobře pamatujeme. Letos má ovšem Junior formu lepší, než kdy jindy. Nejlepší útok (53 vstřelených branek v 9 zápasech) a nejlepší obrana (pouze 9 inkasovaných branek) soutěže jistě budí respekt. Ani my se ovšem nemáme za co stydět a přes mírný výkonnostní pokles v posledních zápasech jsme pouze dva body právě za vedoucím Juniorem. Očekává se bouřlivá atmosféra a výrazné bezpečnostní opatření, dorazte tedy na stadion s předstihem! Zápas začíná ve 14:00.

Předpokládaná sestava:

Metelka (Bláha) - Richtr, Vodička, Borovský, Kützendorfer - Fuchs, Štěrba - Tvrzický, Vojtíšek, Šperl - Škvor

Kurzy u sázkové kanceláře FKK:

1 - 1,7 0 - 3,3 2 - 2,5