Muži mají z posledních dvou zápasů 4 body

V sobotu 28. září jsme zavítali na tradiční derby do Újezdu nad Lesy. Nastoupili jsme poprvé s novou stoperskou dvojicí bratrů Kucíků a tato volba se ukázala jako správná. Inkasovali jsme jediný gól a po gólech Standy, Dana Bartáka, Oty z penalty a vlastňáku po střele Bárta zaslouženě vyhráli 4:1.

V sobotu 5. října jsme na domácím hřišti přivítali soupeře ze Kbel. Prvních 15 minut nás zkušený soupeř přehrával a držel míč převážně na svých kopačkách. Do vedení jsme šli ale v 17. minutě my, když po průnikové přihrávce přesně mířil Seba - 1:0. Bohužel soupeř hned o minutu později vyrovnal. Do šaten se šlo za stavu 1:1. Druhou půli jsme začali výborně a v 50. minutě Jůny zvyšoval na 2:1, soupeř opět okamžitě kontroval a o 3 minuty později vyrovnal na 2:2. O 10 minut později krásně Standa uvolnil Otu a ten mazácky k tyči zvýšil na 3:2. V té chvíli jsme soupeře jasně přehrávali a je hrozná škoda, že jsme nepřidali čtvrtý gól - sami se před gólmanem hostí objevili, ale nedali postupně Bárt, potom střídající a zotavující se Filda a na malém vápně také Tonda. Bohužel soupeř po rohu v 72. minutě srovnal a do konce zápasu už další gól nepadl.
Vzhledem k průběhu zápasu je bod málo, ale s hrou jsme již poměrně spokojeni. Bohužel inkasujeme jednoduché góly (v tomto utkání dvakrát z rohu) a sami velké množství šancí neproměníme. Přesto je nutné vyzdvihnout, že jsme v posledních třech zápasech nastříleli 11 gólů a to není vůbec špatné.
Další zápas nás čeká v sobotu 12. října s mužstvem Partisan Prague F.C.