10. ročník Dětského fotbalového poháru má za sebou úvodní týden

28.01.2020

Leden již desátým rokem patří úvodním kolům Dětského fotbalového poháru. Ani letos tomu není jinak. V úvodním týdnu se uskutečnila tři základní kola, která hostila hala Jedenáctka na pražském Chodově, hala TJ Pankrác a ZŠ Vinoř.

Do Vinoře na okraj Prahy zavítalo sedm týmů. Masarykova ZŠ Klánovice, domácí ZŠ Praha-Vinoř, ZŠ Spektrum, ZŠ Sázavská, ZŠ Vybíralova a všechny tyto týmy doplnily dvě mužstva ze ZŠ Praha - Kbely. V prvním utkání třetího hracího dne proti sobě nastoupily týmy reprezentující Masarykovu ZŠ Klánovice a domácí ZŠ Vinoř. Bylo vidět, že se jedná o dva velmi vyrovnané celky, které budou usilovat o postup do semifinálových kol. O výsledku utkání rozhodla jedna jediná branka, kterou vstřelili žáci z Masarykovy ZŠ Klánovice.

Tímto vítězstvím odstartovali svou výtečnou jízdu turnajem, ve kterém neztratili ani bod, vsítili úctyhodných 16 gólů a ani jeden neobdrželi! Do semifinálového kola je doprovodí ZŠ Vinoř, která zaznamenala jedinou porážku právě s Masarykovou ZŠ Klánovice.