AKTUALITY

Zveme všechny členy klubu na valnou hromadu, která se uskuteční 11. června 2024 ve 20:00 v klubovně klubu.

Rozlučka 2023

02.07.2023

V sobotu 1. 7. proběhlo na klánovickém hřišti tradiční loučení s uplynulou sezónou.

Vážení příznivci a členové klubu, sezóna se blíží kvapem ke konci, a i když neprobíhá zrovna podle naších přestav, tradice by se neměly porušovat, a proto nás čeká tradiční rozlučka.

Zveme všechny členy klubu na valnou hromadu, která se uskuteční 22. června 2023 od 19:00 v klubovně klubu.

Letos v srpnu se již tradičně uskuteční fotbalový kemp na hřišti v Klánovicích. Formou příměstského tábora se budou všchny budou mezi 21. 8. a 25. 8. všechny kategorie rozvíjet nejen svoje fotbalové dovednosti ale i své kolektivní vztahy. Náplní budou mimo tréninků nejrůznější soutěže, výběhy do lesa, nohejbal, beach volejbal a pro ty nejstarší i...

S hrdostí vám oznamujeme, že klánovický fotbalový klub bude od nadcházející sezóny vystupovat na pražské fotbalové scéně s novým, moderním znakem.

Zakončení sezóny typickým miniturnajem, který se odehrál v sobotu 25. 6., nám nepokazilo ani nepříznivé počasí. Celkem 5 družstev poměřilo síly za deštivých podmínek a po následném vyhlášení turnaje a nově také prezentaci uplynulé sezóny s vyhlášením nejlepšího hráče Klánovic, poměřili jednotliví členové týmů, kolik jsou jejich těla schopna...

Zveme všechny členy klubu na valnou hromadu, která se uskuteční 28. června 2022 od 19:00 v klubovně klubu.

Rád bych tímto poděkoval našemu A týmu za výkon v domácím mistrovském utkání proti suverénně vedoucímu mužstvu tabulky z Dubče, na čemž nemění nic ani fakt, že to nebyl zápas vítězný.

Rozlosování nového ročníku 2021/22 proběhlo a u jednotlivých týmů neleznete přehled jejich mistrovských zápasů.