Informace k letošní rozlučce!

09.06.2023

Vážení příznivci a členové klubu, sezóna se blíží kvapem ke konci, a i když neprobíhá zrovna podle naších přestav, tradice by se neměly porušovat, a proto nás čeká tradiční rozlučka.

Rozlučka se sezónou 2022/2023 se bude konat v sobotu 1. 7. Hlavní náplní bude tradiční miniturnaj, který by měl trvat od 10. hodiny zhruba do 13:00. Pokud byste si i Vy rádi postavili tým a zahráli si pár zápasů, budeme moc rádi (více informací o přihlášení najedete níže).

Zahájení turnaje je naplánováno na 10. hodinu, čas se však může změnit v závislosti na počtu přihlášených týmů. Poslední utkání by mělo probíhat na přelomu 12. a 13. hodiny. Po něm následuje volná zábava :). K dispozici bude samozřejmě tradiční okénko s občerstvením.

TURNAJ:

Do turnaje se může přihlásit každý, kdo si sestaví tým a složí startovné. Zápasy se hrají formou 4 + 1, čili 4 hráči v poli a jeden brankář, doporučujeme tedy minimálně 7členné týmy (2 hráči na střídání). Střídat se může hokejově během celého turnaje. Startovné je ve výši 200 korun na osobu. Zahrnuje 2 alkoholické či nealkoholické nápoje a maso, které bude opékáno v poledních hodinách.

Podle počtu přihlášených týmů se utvoří skupiny, ve kterých se utká každý s každým, nejlepší celky pak následně postoupí do vyřazovací části turnaje. Zápasy trvají zhruba 25 minut čili dva 10 minut trvající poločasy s pár minutovou pauzou.

Upozorňujeme, že nebude možné si vypůjčit dresy, proto prosíme, aby si týmy zajistily stejnokroj. Kraťasy stejné být nemusí, štulpny ani chrániče požadovány nejsou… bohatě tedy stačí stejnobarevná trička.

V 10 hodin proběhne samotné zahájení turnaje a zhruba o 10 minut později jsou rozepsány začátky prvních zápasů, proto všem zúčastněným doporučujeme dostavit se alespoň o 20-30 minut předem.

Pokud jste vlastníkem facebookového či instagramového účtu, neváhejte nás kontaktovat do zpráv na příslušných platformách (odkazy na ně můžete najít na úvodní stránce tohoto webu). Pokud ani jednu ze sociálních sítí nevlastníte, napiště nám do kontaktního formuláře na úvodní straně a my se Vám na uvedenou e-mailovou adresu ozveme! V rámci přihlášky prosím uveďte jméno týmu a počet jeho členů, obratem pak vyřešíme úhradu startovného.