Mladší přípravka suverénně kráčí turnajem Ministar

15.10.2019

Naše naděje z Mladší přípravky se v letošní podzimní části soutěže Ministar postupně utkají s celkem šesti soupeři během čtyř turnajů. V domácím turnaji v Klánovicích naši hoši vybojovali krásné 3. místo, které zopakovali i na dalším ze série turnajů v Říčanech. Výkon našich nejmenších gradoval na třetím turnaji ve Vinoři, kde naši borci z mladší přípravky vybojovali dokonce prvenství!

A to nejen díky skvělé taktice, kterou zvolil trenér Stanislav Škvor, ale své ovoce viditelně nesou i pravidelné tréninky, díky kterým se naši nejmladší fotbalisté neustále zlepšují. Výsledkem naší formy byly většinou suverénní výhry ve všech zápasech, a plný počet bodů jsme brali dokonce i v těsném a nejnapínavějším duelu s domácím silným výběrem, který nakonec skončil 2:1 pro nás.

Poslední turnaj, který nás v rámci série Ministar letos čeká, se odehraje v sobotu 19.10. od 10 hodin opět ve Vinoři. Chceme potvrdit naši vynikající formu, předvést dobrý fotbal a ukázat, že náš tým má vítězného ducha. Pokud se nám povede opět skončit "na bedně", nebudeme se zlobit.

Připomínáme, že dveře našeho klubu jsou stále otevřené: pokud vaše děti chtějí zjistit, jaké to je, kráčet ve stopách Ronalda a Messiho, přiveďte je na kterýkoliv náš trénink do FK Klánovice.