Mladší žáci začali vítězně

12.09.2019

První mistrovský zápas nové sezóny zahájili naši mladší žáci vítězstvím v poměru 2:1 na hřišti favorita Sokolu Kolovraty "B".
Náš tým se prezentoval takticky vyspělým výkonem postaveným na precizní defenzivní práci a následném podnikání rychlých protiútoků do obrany soupeře. Tímto způsobem jsme se dostali do rychlého vedení v poměru 2:0. Těsně před ukončením poločasu jsme sice inkasovali gól "do šatny", ale kluci se nenechali obdrženým gólem rozhodit a ve druhém poločase jsme již náskok přes několik "závarů" před naší brankou udrželi.
Je třeba ocenit fyzickou připravenost všech našich hráčů, neboť jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Výsledek i předvedený týmový výkon je příslibem do dalších mistrovských zápasů. Za jednotlivce je třeba vyzdvihnout výkon našeho kapitána Matěje Marka, který s přehledem dirigoval naši obranu, dále pak Viktora Poláčka, který nevypustil jediný osobní souboj a svou zarputilostí soupeři značně znepříjemňoval hru.

Vypracoval: Vladimír Ludvík