Muži opět prohráli, ale možná budou mít tři body

26.08.2019

S sobotu jsme sehráli další nepovedený zápas proti Junioru Praha. Kvalitních bylo jen prvních deset minut, kdy jsme si říkali, že tentokrát nemůžeme prohrát. Potom se však z našich kopaček kvalita znovu vytratila a soupeř po hloupém faulu a proměněné penaltě vedl 1:0. Další nepříjemnost nás potkala ve 40. minutě, kdy musel kvůli zranění střídat Milan Štěrba.

Polo-časová přestávka se protáhla o 20 minut, protože za soupeře nastoupil hráč "načerno", čehož si všimli rozhodčí a pozvali si vedoucí mužstev do kabin. Zápas tak bude mít ještě dohru na disciplinární komisi a výsledkem bude zřejmě kontumace výsledku ve prospěch Klánovic.

Druhý poločas tím byl ovlivněn, ale to nás neomlouvá. Podali jsme ostudný výkon, neproměnili několik jasných šancí a soupeř, který hrál v deseti, zvýšil v 78. minutě na konečných 2:0. Po výborném výkonu v přípravě proti Uhříněvsi jdou naše výkony dolů. Částečnou omluvou může být fakt, že neustále laborujeme se sestavou a točíme hráče na postech, které jim nesedí.

V úterý nás čeká přátelák proti SC Xaverov, který hraje vyšší soutěž a jestli si nechceme udělat další ostudu, tak musí naše hra vypadat úplně jinak. Každý z hráčů musí začít sám u sebe...