Muži prohráli také v Ďáblicích

19.08.2019

Bohužel ani druhý mistrák se mužům nepovedl a z Ďáblic si vezou prohru 3:1. I přes jasné pokyny v kabině jsme do zápasu nevstoupili soustředěné a soupeř již v první minutě po centru z pravé strany trefil tyčku naší brány. V bohorovném výkonu jsme pokračovali a po chybě Matouše a nedovoleném zákroku se kopala penalta a soupeř tak už v 8. minutě vedl 1:0.

Ve druhé půli prvního poločasu jsme soupeře přehrávali a měli jsme i několik šancí - v 26. minutě střílel Seba těsně nad, ve 30. minutě běžel Juni sám na gólmana a byl těsně před vápnem zfaulování - bohužel se rozhodčí neodvážil domácího hráče vyloučit a dal mu jen žlutou. Naše nejhezčí a také gólová akce se zrodila ve 43. minutě, kdy Standa prodloužil na Ondru, ten ještě udělal kličku gólmanovi a vyrovnal na 1:1. Jak naivní fotbal hrajeme se projevilo o pár okamžiků později, kdy domácí - ač šli do útoku dva na naši pětici hráčů - tvrdou střelou z křídla strhli vedení opět na svou stranu a do šaten jsme tak šli za stavu 2:1.

Ve druhé půli jsme měli jen dvě šance, jednou téměř utekl Dan Barták a potom v 69. minutě hlavičkoval Vóďa těsně nad. V 77. minutě šli domácí dva na nikoho, Kuba ještě střelu vyrazil, ale následný odkop trefil útočníka domácích a bylo to 3:1. Konec zápasu byl již je zmar, zmar a zmar... Po dvou zápasech tak máme na kontě nulu a před sebou domácí zápas s Juniorem, který také ještě nebodoval.