Muži vezou bod z Chodova

17.09.2019

Muži sehráli venkovní zápas na Chodově. Cíl byl jasný: konečně přerušit sérii proher a pokračovat v lepšících se výkonech. Složení mužstva bylo, i díky absencím, nejmladší v této sezoně (8 hráčů ročníku 2000 a 1999).

V sestavě se po dvouleté pauze (přestup do Admiry) , objevil Dan Bartoň (1999), z čehož jsme měli upřímnou radost. Kdo ho zná, ví že je výborný fotbalista a skvělý exekutor standartních situací.

Do hry jsme vstoupili aktivně a díky důslednému presingu na polovině soupeře jsme si vypracovali několik vyložených šancí. Proměnit se nám povedlo bohužel jen jednu, a to když Sebastian ve 25.minutě po přihrávce z levé strany prostřelil z hranice penalty brankáře. Namísto vedení 4-0 jsme šli do kabin s hubeným 1-0.

V přestávce musel střídat Šery, do hry přišel Dan Kucík.

Po přestávce nás postihl nevysvětlitelný kolaps...během prvních 3 minut jsme dostali 2 góly a najednou se obraz hry totálně změnil. Znovu se ukázala "křehkost" tak mladého mužstva a z tohoto rychlého obratu jsme se vzpamatovávali téměř 20 minut. Najednou se vytratila agresivita z prvního poločasu, ze hry byla cítit odevzdanost, z které pramenily nepřesnosti a neorganizovanost hry.

Do hry nás dostal gól Ládi v 75. minutě, po kterém se začal stupňovat náš tlak. Opanovali jsme střed hřiště a vytvářeli si šance. Juni napálil nádhernou střelou z 25 metrů břevno a Honozvi Kucíkovi brankář se štěstím vyrazil volej z 20 metrů.

Bohužel se nám opakovaně nedaří druhé poločasy.. na tom je nutné společně pracovat

Remíza z venku by se asi měla počítat (obzvlášť po tak dlouhém bodovém půstu), nicméně toto utkání se mělo vyhrát. Pokolikáté si to už říkáme.....

Mužstvo je perspektivní a jde pomalu nahoru. Rozhodně se chceme zlepšovat, vyhrávat a dělat radost našim fanouškům, kteří s námi budou mít doufám trpělivost:)

Chodov Jižní Město - FK Klánovice 2-2 (0-1)