Poděkování fanouška

12.09.2021

Rád bych tímto poděkoval našemu A týmu za výkon v domácím mistrovském utkání proti suverénně vedoucímu mužstvu tabulky z Dubče, na čemž nemění nic ani fakt, že to nebyl zápas vítězný.

Na hřišti rozhodně nebylo znát, že hraje jedenáctý tým proti lídrovi soutěže, který dosud neztratil ani bod. Dubeč si navíc vybrala i velkou dávku štěstí. K prvnímu gólu jim pomohl rozhodčí, když nepochopitelně nepřerušil hru poté, co si sám "zahrál" s míčem. Druhý gól jsme si dali sami a čtvrtý vítězný v nastavení a hned po našem srovnání v podobě nepovedeného centru, který zapadl do brány ... náhoda i naše smůla dohromady, to se jinak říct nedá.

Oproti předchozímu domácímu zápasu jsme hráli mnohem lépe a nebyli horším mužstvem než Dubeč, která má podle všeho našlápnuto do I.A třídy. V Klánovicích byli dubečští fotbalisté bodové ztrátě zatím rozhodně nejblíž! Škoda naší prohry, ale pokud budeme v dalších zápasech hrát na této úrovni, věřím, že začneme body zase sbírat a potvrdíme s jistotou svoji příslušnost k I.B třídě.

Klánovickému fotbalu ZDAR!
Jan Kinšt