Report ze sezóny 2025/2026
Začátek sezony se nesl v duchu nových posil a jejich aklimatizace do týmu, která proběhla velice rychle a hned po úvodních zápasech se to povedlo na jedničku. Podzimní část sezony byla vydařena, i kdyz výsledky tomu občas výsledek nenasvědčoval, tak herní projev týmu byl vynikající.
Přes zimní přípravu jsme absolvovali 8 turnajů v Kolodějích ve kterých jsme se vyzvali velkou škálu týmů a postavili se i nejlepším pražským klubům a vyvrcholením přípravy byl mezinárodní turnaj v Olomouci, kde jsme mohli porovnat síly s týmy například z Německa, Polska, Slovenska a jinými. Pro většinu to byl první takový velký turnaj a popasovali se s tím náramně. I přes jiný formát fotbalu než jsme zvykly u nás v Čechách jsme dokázali s většinou týmů držet krok. Pro kluky a holky to byla velká zkušenost a poznali ze se můžou vyrovnat i mezinárodní úrovni.
Jarní část nám trochu pokulhávala, v druhé části jara jsme se potýkali s velkými absencemi a lepením týmu dětmi z mladší kategorie a nebo zápasy bez střídání. I přes tyto komplikace, ale musím všechny pochválit kdy všichni kdo se účastnil takových zápasů nechal na hřišti všechno a nevypustili jedinou minutu na hřišti a i to k fotbalu patří a jsou to zkušenosti které jim pomůžou v dalším rozvoji, když si občas musí za tým sáhnout na dno svých sil.
Velkým vyvrcholením celé sezony byl další mezinárodní turnaj v Lipsku kam už jsme jeli s větším očekáváním než do Olomouce. Turnaj se opět nesl v duchu jiných pravidel než jsme zvyklí v naší pražské soutěži, ale vstoupili jsme do turnaje už více připravení. Bohužel výsledkově se úplně nedařilo, nicméně herně jsme byli o level lepší než soupeři, kteří hráli pouze na nakopávané balony a rychlé brejky. Z turnaje jsme si odnesli na čem musíme do příští sezony zapracovat hlavně v bránění dlouhých, vysokých balónů.
Děkuji všem dětem a rodičům kteří tuto sezonu absolvovali, vcelku to byla vydařená sezona, která nás všechny zase o kus posunula a můžeme se jen těšit co nám přinese ta nadcházející.
Přejeme všem krásné prázdniny a uvidíme se zase v srpnu!
Vláďa + Tam + Tomáš + Boris

