Turnaj mladších přípravek v Kolodějích

22.03.2023

V neděli 19. 1. se náš tým mladších přípravek zúčastnil turnaje v nedalekých Kolodějích.

Byl to pro kluky první turnaj v letošním kalendářním roce. Nečekalo na ně nic jednoduchého. Přítomny byly i mimopražské týmy. Kluci během pár hodin odehráli 4 zápasy s týmy Slavia Radonice, TJ Aero Odolena Voda, ČLU Beroun a v neposlední řadě s akademii ligového týmu FK Teplice. Hned na začátku čekaly na kluky ty nejsilnější oddíly, a to Odolena Voda a Teplice. I když kluci srdnatě bojovali, tak ani na jeden tým nestačili. Nejprve s Odolenou Vodou těsně prohráli 4:6 a s Teplicemi poměrem 2:10. Stále je to pro ně velmi dobrá zkušenost do budoucna. Následovali ještě další dva zápasy. Oba dva dopadly vítězně. Radonice jsme díky skvělému výkonu ve druhé polovině zápasu porazili 7:3. Beroun už jsme přehráli větším roudílem a to 9:1.
Po 2 výhrách a 2 prohrách jsme se nakonec umístili na skvělém 3. místě, jelikož se jedná o nově složený tým posílený o několik úplných nováčků, tak je to skvělý výsledek. Další dobrou zprávou je že vstřelené góly nebyly jen o jediném hráči, ale podílelo se na tom hned 6 členů týmu.

Děkujeme klukům za krásnou reprezentaci klubu.

autor: Jaroslav Chvojka