Zakončení sezóny 2021/2022

26.06.2022

Zakončení sezóny typickým miniturnajem, který se odehrál v sobotu 25. 6., nám nepokazilo ani nepříznivé počasí. Celkem 5 družstev poměřilo síly za deštivých podmínek a po následném vyhlášení turnaje a nově také prezentaci uplynulé sezóny s vyhlášením nejlepšího hráče Klánovic, poměřili jednotliví členové týmů, kolik jsou jejich těla schopna tolerovat alkoholu.

Bez ztráty jediného bodu se turnajem prohnal tým klánovického áčka ve složení: Bartoň, Bareš, Tumpach, Chukhan, Bezpalec, Chvojka, Nedomlel, Barták, Kotrba, Svoboda. První jmenovaný dokonce dosáhl na polovinu poháru pro nejlepšího střelce, o druhou půlku se podělil s Filipem Tvrzickým. Krásné druhé místo obsadilo tradiční družstvo Nazdárků, na pozici bronzovou vyšplhal tým okolo Ondry Nejedlého, Dana Kutzendörfera a Filipa Tvrzického, jehož jméno nebudeme v článku publikovat.

Shrnutí uplynulé sezóny formou prezentace v režii Sebastiana Tumpacha nám přineslo rekapitulaci individuálních statistik hráčů, celkové docházky na tréninky, docházky na zápasy v jarní části soutěže a na konec i vyhlášení nejen nejlepšího hráče sezóny. Nejpoctivější docházkou se jen těsně před Davidem Nedomlelem muže pyšnit Jakub Prošek, který se dostavil na 86 % tréninků. Co se týče zápasů, máme 2 hráče, kteří na jaře nevynechali ani jeden, a to sice Daniela Bezpalce a Filipa Tvrzického. Filip se stal i nejlepším střelcem s 31 zásahy, na špičce tabulky králů asistencí se pak nachází Jakub Svoboda s 15, jen o jednu brankovou přihrávku méně si připsal Daniel Bartoň. Nejvíce čistých kont zaznamenal David Nedomlel, a to konkrétně jedno, jen o jedno méně získal jeho parťák mezi třemi tyčemi Jakub Kotrba.

Po vzoru Okresního přeboru byl nejlepší hráč zvolen metodou "plus-mínus" bodů. Vítěz nebyl jasný až do poslední minuty posledního letošního zápasu. Toto drama na konec vyústilo v předávání dvou těchto trofejí. Cenu s kaprem, který zdobil nejlevnější pohár na prodejně, si tak převzali Matouš Richtr a náš kapitán Daniel Bartoň. S 5 zápornými "plus-mínus" body na trofej pro největší kopyto dosáhl veterán Jan Vojtíšek. Soutěž o karatistickou cenu s županem pro nejvíc minut strávených ve sprše bezkonkurenčně ovládl Jakub Prošek.

Snímky ze samotné prezentace a fotky pohárů můžete nalézt ve fotogalerii pod článkem. Chtěli bychom mockrát poděkovat všem zúčastněným za krásné zakončení sezóny, přejeme příjemné prožití léta a doufáme, že se opět uvidíme na rozlučce po konci sezóny 2022/2023.

autor: Sebastian Tumpach