MUŽI - TÝM

Z hlediska kvantity má soupiska 23 hráčů, vlivem mnohých zranění jsme se však v minulé sezóně scházeli v neideálním počtu, hledáme proto posily do mladého a ambiciózního mužstva!

Co se týče kvality, průměrný věk mužstva je 24,17 let a naprostá většina hráčů se nachází těsně před nejlepšími fotbalovými lety. Jádro týmu spolu přes žáky, dorost a muže odehrálo už 9 sezón. Mladíci jsou doplněni 3 zkušenými hráči z kategorie 28+. 14 z 23 hráčů v černo-bílém dresu odehrálo přes 8 let, z čehož ústí skvělá parta a velice silná kabina. V Klánovicích vždy dáváme přednost dobrému kolektivu a dosahování úspěchů jako parta, před individuálními potřebami.

Po postupu do 1.B třídy v sezóně 2017/2018 se předloni v teprve druhém dohraném ročníku soutěže po pandemii tým umístil na 4. místě. Poslední sezóna, 2022/2023, přinesla i přes personální zkrat a mnoho zranění 5. místo.

Tým vede zkušený trenér Jaroslav Rychlý, jenž je držitelem UEFA A licence, a po trénování mládežnických mužstev největších pražských klubů (jako např. Slavia, Bohemians a Viktoria Žižkov) se v Klánovicích věnuje A-týmu a starším žákům.