AKTUALITY

STK PFS na základě dnešního rozhodnutí vlády, přerušuje s okamžitou účinností všechny soutěže řízené Pražským fotbalovým svazem.

sobota 15. 2. 14:00 Tempo "B" - FK Klánovice 0:4 (Nejedlý, Bartoň, Svoboda, Bareš)
čtvrtek 20.2. 19:00 Xaverov - FK Klánovice 3:3 (Svoboda, Nejedlý, Vojtíšek)
neděle 1.3. 13:00 Uhříněves - FK Klánovice 4:0

Starší žáci odehráli v rychlém sledu další tři zápasy své soutěže a všechny dokázali vyhrát. Postupně porazili doma FŠ Optimum 9:0 a poté vyjeli na dva zápasy na hřiště soupeřů. Union Žižkov "přejeli" 2:13 a v nejtěžším a nejvyrovnanějším utkání podzimu porazili Slávii Praha - dívky jen těsně 0:1. Tedy tým opírající se o řadu hráček z mládežnických...

Starší žáci vstoupili do nového ročníku soutěže opravdu razantně a po pěti odehraných kolech mají plný počet 15 bodů a málo vídané skóre 41:0. Příští domácí zápas můžete navštívit již tuto neděli od 10:00 hodin. Soupeřem jim bude FŠ Optimum sport.